fbpx

POZNAJ POŻYCZ POŻYCZKĘ

Wszystkie największe marki! Swoim klientom jesteś w stanie zaoferować produkty:

FIrmy Pożyczkowe:

– SMS Kredyt

– EuroLoan

– Hapi Pożyczki

– EasyMoney

– Rapida Money

– Łatwy Kredyt

– Takto

– Mikro Kasa

– Fundusz Mikro

– Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

– Iwoca

– Aforti Finance

Bankowe:

– Getin Bank

– Raiffeisen Bank

– Deutsche Bank

Szukasz pomysłu na własny biznes? Zróbmy to razem. Skorzystaj z naszego sprawdzonego modelu biznespowego Pożycz Pożyczkę i odbierz pakiet korzyści.

RAPIDA MONEY – DOSTĘPNE W POŻYCZ POŻYCZKĘ!

Najwyższa dostępna kwota pożyczki na rynku

Nawet 25.000 dla Twojego klienta i to na oświadczenie! Bez znaczenia czy klient już miał relację z firmą czy nie.

Bez sprawdzania historii kredytowej i rejestrów dłużników!

Pożyczkobiorca nie jest weryfikowany pod kątem żadnych baz – zarówno kredytowych jak i gospodarczych.

Decyzja pożyczkowa nawet w 2 minuty!

Do wprowadzenia wniosku potrzebujesz jedynie danych z dowodu, średni czas wprowadzenia wniosku to zaledwie 2 minuty!

Najczęściej zadawane pytania

Pożycz Pożyczkę stale się rozwija, a to wszystko dzięki Wam! Partnerom – zarówno tym obecnym jak i przyszłym. Zebraliśmy w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie ma odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zadaj je nam na chacie.

Jak mogę podpisać z Wami umowę?
Wystarczy skontaktować się z nami poprzez stronę internetową – sekcję kontakt, napisać na chacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Pod numerem 3 – połączysz się z działem handlowym. Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą, podpisze wszystkie wymagane dokumenty i przeprowadzi wstępne szkolenie z funkcjonalności systemu. Proste? Oto numer: 22 113 99 06
Czy muszę mieć biuro stacjonarne?
Nie! Oczywiście jeśli dysponujesz swoim własnym biurem to świetnie. Nie narzucamy jednak naszym Partnerom jak mają działać. Są Partnerzy którzy prowadzą sprzedaż bezpośrednio w punktach, ale jest również duże grono doradców mobilnych. System pozwala zalogować się w praktycznie każdym miejscu na ziemi – może to być również u klienta w domu/firmie.
Czy muszę przejść specjalne kursy lub szkolenia?
Każdy z naszych Partnerów badany jest pod kątem swojego doświadczenia. Osoby które mają mniejsze doświadczenie w branży pomożemy odnaleść się na nowym rynku. Dzięki prostocie działania systemu – takie doświadczenie jest zbędne. Najważniejsze jest zaangażowanie w pracę oraz chęć osiągnania ponadprzeciętnych wyników.
To rewolucja! Nie spodziewałem się, że po tylu latach w branży jeszcze mnie coś zaskoczy! Pożycz Pożyczkę to nowa jakość na rynku sprzedaży produktów finansowych! Paweł, Grójec

Dopóki nie poznałem firmy RCB – sprzedawałem wyłącznie kredyty hipoteczne. Robiłem to od ponad 10 lat. Dziękuję za wprowadzenie w nowy segment rynku! TO niesamowite jak zmieniły się produkty finansowe, warto być na czasie!

Paweł, Poznań

Na rynku działam już od kilku lat. Posiadam umowy z wieloma operatorami – dopiero jednak RCB pokazało co znaczy Partner w biznesie. Dział wsparcia jest bezkonkurencyjny. Ciesze się, że poszliście w jakość a nie ilość jak większość firm.

Kuba, Warszawa

Zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Dołącz do wyjątkowej społeczności finansowej RCB Operator Bankowy i włącz Pożycz Pożyczkę!