fbpx

Zostań Partnerem RCB! Włącz się w sprzedaż kredytów bankowych i pożyczkowych już dziś!

WITAJ W STREFIE PARTNERA

Już tu jesteś – czyli poczułeś conajmiej zaciekawienie – kim tak naprawdę jesteśmy. Idźmy dalej, przedstawiamy Ci czym konkretnie się zajmujemy i jakie rozwiązania jesteśmy w stanie dostarczyć dla Ciebie i Twojego biznesu. Takie RCB w pigułce! A konkretnie:

CO ZYSKUJESZ?

Prowizja od ręki – od razu po uruchomieniu kredytu wystawiasz fakturę, po szybkiej weryfikacji – od razu płacimy.

Pełne wsparcie Działu Wsparcia Sprzedaży RCB, infolinia sprzedażowa: 22 100 87 00 – nasi doradcy czekają na Twoje pytania – przetestuj ich wiedzę z zakresu produktów i procedur bankowych. Jest tego naprawdę dużo, ale właśnie dlatego tak mocny nacisk kładziemy na dział wsparcia.

Wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży. W RCB nasz Partner jest jest najważniejszy! Postawiliśmy na nieduże regiony, a wszystko po to, żeby kierownik mógł być z Tobą w stałym kontakcie. Kierownik RCB jest od tego żeby Ci pomóc – potrzebujesz dostępów? Informacji? Od tego jesteśmy.
RCB CarBenefit – RCB nie tylko daje Ci dostęp do swojej bazy samochodów, ale oferuje Ci je za darmo! No prawie za darmo… Oczywiście wymagamy od Ciebie zaangażowania i konkretnych wyników – dopasuj swój poziom sprzedaży do samochodu. Jeśli sprzedajesz min. 300.000 przez nas – już dostajesz od nas auto! Zgłoś się do swojego Regionalnego Kierownika Sprzedaży po więcej szczegółów.
Duża ilość banków i firm pożyczkowych. Współpracujemy z większością banków w Polsce. Jeśli nie współpracujemy, to za chwilę będziemy!
Szkolenia produktowe. Świat finansów jest zwariowany i dynamiczny. To świat ciągłych zmian. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco.
Szkolenia sprzedażowe z umiejętności miękkich. Wszyscy pracujemy na prowizji, często konkurujemy na rynku z innymi doradcami i to dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy jesteśmy w stanie sprzedać nasze rozwiązania bądź nie. RCB stawia na Twój rozwój. Oferujemy Ci nie tylko wiedzę produktową, ale i czysto sprzedażową. Wejdź na wyższy poziom Twoich umiejętności.
Idea RCB Hub to nic innego jak kolejne narzędzie wspierające Twój biznes! Cały zamysł to najprościej rzecz ujmując Twoje miejsce do pracy w RCB. Możesz swobodnie korzystać z naszych biur regionalnych – czuj się tam jak u siebie. Korzystaj z urządzeń biurowych, kawy, wsparcia pracownika DWS na miejscu. Przyjdź, spotkaj się ze swoim klientem, podpisz wnioski i zarejestruj je w systemie. RCB HUB to tak naprawdę co-workingowe miejsce dla pośredników. Bardzo chętnie popracujemy z Tobą. Więc jak? Zajrzysz do nas? Włącz się w biznes!

SYSTEM POŻYCZ POŻYCZKĘ! Już dostępny! Kilkanaście firm pożyczkowych, bank wiedzy, aktualne wnioski, konkursy sprzedażowe.. a to wszystko pod jednym adresem! www.system.rcb24.pl

Poznaj naszych Menedżerów

Tomasz Szczepek

Tomasz Szczepek

Dyrektor Handlowy

Mariusz Abramczuk

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wypełnij poniższy formularz i zostań Partnerem RCB!

Współpraca z RCB to sama przyjemność. Korzystałem już jak większość pośredników z wielu Operatorów Bankowych ale to dopiero RCB pokazuje jak powinna wyglądać współpraca.

System Pożycz Pożyczkę – dla mnie nowość – do tej pory sprzedawałem kredyty hipoteczne. Fenomenalne! Nie byłem świadomy ilu klientów potrzebuje tego typu produktów.

Dział Wsparcia – najmocniejsza część RCB – dziewczyny są mega pomocne!

Dzięki! Daniel

Pośrednik finansowy, EBroker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasze biura:

RCB Warszawa

Zepter Business Center

ul. Domaniewska 37

02-672 Warszawa

 

RCB Radom

ul. 1905 Roku 7A

26-600 Radom

infolinia: +48 22 100 87 00

mail: kontakt@rcb24.pl