fbpx

Zostań Partnerem RCB! Włącz się w sprzedaż kredytów bankowych i pożyczkowych już dziś!

WITAJ W STREFIE PARTNERA

Już tu jesteś – czyli poczułeś conajmiej zaciekawienie – kim tak naprawdę jesteśmy. Idźmy dalej, przedstawiamy Ci czym konkretnie się zajmujemy i jakie rozwiązania jesteśmy w stanie dostarczyć dla Ciebie i Twojego biznesu. Takie RCB w pigułce! A konkretnie:

CO ZYSKUJESZ?

Prowizja od ręki – od razu po uruchomieniu kredytu wystawiasz fakturę, po szybkiej weryfikacji – od razu płacimy.

Pełne wsparcie Działu Wsparcia Sprzedaży RCB, infolinia sprzedażowa: 22 100 87 00 – nasi doradcy czekają na Twoje pytania – przetestuj ich wiedzę z zakresu produktów i procedur bankowych. Jest tego naprawdę dużo, ale właśnie dlatego tak mocny nacisk kładziemy na dział wsparcia.
Wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży. W RCB nasz Partner jest jest najważniejszy! Postawiliśmy na nieduże regiony, a wszystko po to, żeby kierownik mógł być z Tobą w stałym kontakcie. Kierownik RCB jest od tego żeby Ci pomóc – potrzebujesz dostępów? Informacji? Od tego jesteśmy.
RCB CarBenefit – RCB nie tylko daje Ci dostęp do swojej bazy samochodów, ale oferuje Ci je za darmo! No prawie za darmo… Oczywiście wymagamy od Ciebie zaangażowania i konkretnych wyników – dopasuj swój poziom sprzedaży do samochodu. Jeśli sprzedajesz min. 300.000 przez nas – już dostajesz od nas auto! Zgłoś się do swojego Regionalnego Kierownika Sprzedaży po więcej szczegółów.
Duża ilość banków i firm pożyczkowych. Współpracujemy z większością banków w Polsce. Jeśli nie współpracujemy, to za chwilę będziemy!
Szkolenia produktowe. Świat finansów jest zwariowany i dynamiczny. To świat ciągłych zmian. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco.
Szkolenia sprzedażowe z umiejętności miękkich. Wszyscy pracujemy na prowizji, często konkurujemy na rynku z innymi doradcami i to dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy jesteśmy w stanie sprzedać nasze rozwiązania bądź nie. RCB stawia na Twój rozwój. Oferujemy Ci nie tylko wiedzę produktową, ale i czysto sprzedażową. Wejdź na wyższy poziom Twoich umiejętności.
Idea RCB Hub to nic innego jak kolejne narzędzie wspierające Twój biznes! Cały zamysł to najprościej rzecz ujmując Twoje miejsce do pracy w RCB. Możesz swobodnie korzystać z naszych biur regionalnych – czuj się tam jak u siebie. Korzystaj z urządzeń biurowych, kawy, wsparcia pracownika DWS na miejscu. Przyjdź, spotkaj się ze swoim klientem, podpisz wnioski i zarejestruj je w systemie. RCB HUB to tak naprawdę co-workingowe miejsce dla pośredników. Bardzo chętnie popracujemy z Tobą. Więc jak? Zajrzysz do nas? Włącz się w biznes!

SYSTEM POŻYCZ POŻYCZKĘ! Już dostępny! Kilkanaście firm pożyczkowych, bank wiedzy, aktualne wnioski, konkursy sprzedażowe.. a to wszystko pod jednym adresem! www.system.rcb24.pl

Poznaj naszych Menedżerów

Mariusz Abramczuk

Mariusz Abramczuk

Dyrektor Działu Handlowego

Danuta Imach

Danuta Imach

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Beata Gryszkiewicz

Beata Gryszkiewicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Agnieszka Szymańska

Agnieszka Szymańska

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wypełnij poniższy formularz i zostań Partnerem RCB!

Współpraca z RCB to sama przyjemność. Korzystałem już jak większość pośredników z wielu Operatorów Bankowych ale to dopiero RCB pokazuje jak powinna wyglądać współpraca.

System Pożycz Pożyczkę – dla mnie nowość – do tej pory sprzedawałem kredyty hipoteczne. Fenomenalne! Nie byłem świadomy ilu klientów potrzebuje tego typu produktów.

Dział Wsparcia – najmocniejsza część RCB – dziewczyny są mega pomocne!

Dzięki! Daniel

Pośrednik finansowy, EBroker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasze biura:

RCB Warszawa

Zepter Business Center

ul. Domaniewska 37

02-672 Warszawa

RCB Radom

ul. 1905 Roku 7A

26-600 Radom

infolinia: +48 22 100 87 00

mail: kontakt@rcb24.pl